Pomoc techniczna: +48 605 288 336        email: biuro@petryko.pl
Menu

Witajcie w Petryko – przestrzeni, w której dynamika rozwoju, wpisana jest w pasję.

Zapraszamy Cię do miejsca, gdzie znajdziesz szeroki katalog sprzedaży hurtowej opon nowych i bieżnikowanych, do pojazdów rolniczych, przemysłowych, leśnych a także tych do samochodów osobowych i dostawczych. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami, naszym Klientom oferujemy tylko najwyższej jakości ogumienie. Wśród opon, dających Ci to co najważniejsze – bezpieczeństwo, niezawodność, trwałość, znakomite parametry i korzystne ceny, w naszej ofercie znajdziecie m.in. opony VIKING i Continental, których mamy przyjemność być regionalnym dystrybutorem oraz markę Alliance, która ugruntowała swoją wysoką pozycję na światowym rynku opon rolniczych, przemysłowych oraz leśnych, już ponad 60 lat temu. Ponadto, jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem opon firm Bandenmarkt i Delcora. Oferujemy Ci zarówno opony zimowe, letnie jak i wielosezonowe, a nasi doświadczeni doradcy, pomogą Ci w wyborze odpowiednich dla Twojego pojazdu.

Petryko to różnorodność ofert, dostosowanych do każdego Klienta. Znajdziecie u nas też dętki, akumulatory, felgi stalowe i aluminiowe. Prowadzimy pełen serwis ogumienia i usługi wulkanizacyjne. Opony naprawiamy metodą na zimno i na gorąco. Posiadamy certyfikat naprawy ogumienia opon osobowych, ciężarowych, rolniczych i przemysłowych firmy Tip Topol. Tylko u nas, macie możliwość montażu nowych opon w Twojej maszynie rolniczej, przemysłowej, samochodzie osobowym czy też dostawczym.

Nie znalazłeś tego czego szukasz? Powiedz nam o tym. Jesteśmy tu po to, aby podejmować wyzwania i spełniać Wasze oczekiwania.                                                                                                                                                         

logo1315 logo1828 logo1957 logo2028 logo2288 logo2438 logo2753 logo3451 logo16937 logo16943
Subskrybuj nasz newsletter
Przeczytałem i akceptuję Politykę Prywatności
2021 - Wszyskite prawa zastrzeżone
engine & design by: